Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
O produkcie:
Zestaw prezentowy – 2 sztuki miodów smakowych, każdy o gramaturze 230g, zapakowany w ekologiczny karton z elegancką owijką “za naukę z wdzięcznością i słodyczą”.
Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla nauczyciela? Nasz zestaw prezentowy z miodem to doskonały sposób, aby podziękować za zaangażowanie, cierpliwość i codzienną pracę. Starannie dobrane składniki tworzą elegancki upominek, który sprawdzi się na zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, święta lub jako drobny gest wdzięczności.
W zestawie znajduje się naturalny miód. To prezent dla nauczyciela, który łączy estetykę, smak i praktyczność. Całość zapakowana jest w stylowe pudełko prezentowe, gotowe do wręczenia.
Ten zestaw z miodem to połączenie klasy, smaku i ciepłego gestu. Doskonale sprawdzi się jako prezent od uczniów, rodziców lub całej klasy. Jeśli szukasz eleganckiego prezentu dla nauczyciela, który będzie jednocześnie praktyczny i oryginalny – ten zestaw będzie idealnym wyborem.
prezent dla nauczyciela, zestaw dla nauczyciela, miód i herbata prezent, elegancki prezent dla nauczycielki, prezent na Dzień Nauczyciela, podziękowanie dla nauczyciela, zestaw prezentowy z herbatą, naturalny miód prezent, upominek dla wychowawcy, prezent na zakończenie roku szkolnego
Produkty pasieki zapylone są w 100% naturalne. Kupując u nas masz pewność, że kupujesz polski miód bezpośrednio od pszczelarza. Bez konserwantów czy sztucznych dodatków. Nektar zebrany przez nasze pszczoły z roślin jest wolny od szkodliwych substancji.
42.00 zł
42.00 zł – 60.00 złZakres cen: od 42.00 zł do 60.00 zł
108.00 zł
68.00 zł
Opublikowano na Marta Rogin Gorąco polecam AleSauna. Profesjonalna obsługa klienta, na którą zawsze można liczyć — zarówno pod względem pomocy, jak i fachowego doradztwa. Doświadczenie zespołu idzie w parze z wiedzą, dzięki czemu przez cały proces współpracy można czuć się w pełni zaopiekowanym.Opublikowano na Waldemar Żygadło Świetna obsługa, szybka realizacja zamówienia i wysoka jakość produktu. Zdecydowanie polecam!Opublikowano na Karolina Pala Super kontakt, perfekcyjne wykonanie, świetna jakość. PolecamOpublikowano na Oliwia Dzięgiel Firma godna polecenia, po raz kolejny dokonaliśmy zakupu u państwa z którego jesteśmy zadowoleni. Szczególny plus dla pani, która nas obsługiwała - Marzena Matuszkiewicz. Kompleksowa, uprzejma i profesjonalna obsługa. Z pewnością wrócimy!Opublikowano na Fabian Załencki Współpracowaliśmy niejednokrotnie robią świetne strefy spa u naszych klientów. Gorąco polecam firmęOpublikowano na Fabian Załencki Opublikowano na Ewa Bochenek Firma definitywnie godna polecenia . Pełen profesjonalizm . Jesteśmy bardzo zadowoleni! Malutka sauna , pod skosem oddzielona szyba od prysznica wkomponowana została perfekcyjnie . Wygląda fantastycznie, materiały i wykonanie bardzo dobrej jakości . Wszystko przemyślane i dopracowane . Działa oczywiście świetnie 👌. Komunikacja podczas całej współpracy bardzo dobra, taka współpraca to sama przyjemność. Dziękujemy i PozdrawiamyOpublikowano na Andrzej Wolski Moja sauna działa od pierwszego rozgrzania. Najpierw zamówiłem piec zbyt duży. Pracownicy spokojnie przyjęli zwrot. Pan od produkcji doradził jaki typ pieca będzie adekwatny do moich oczekiwań. W trakcie montażu telefonicznie instruował moich wykonawców co i jak trzeba zrobić. A wszystko to spinała spokojnie w całość pani Marzena (telefonicznie lub mailowo). Dziękuję Andrzej WolskiOpublikowano na Krzysztof Zapolski Sauna najwyższej jakości, bardzo dobrze wykonana, mili ludzie i komunikatywni od pierwszego telefonu, przez projekt, doradztwo a nawet serwis czułem się zaopiekowany. Miałem kłopot z głośnikiem - temat został zamknięty dosłownie w 24h ! Niesamowita firma i godna polecenia. Za spokój i jakość w każdym wymiarze warto zapłacić. W trakcie trwania umowy poprosiłem o zmianę pieca i właściciel stanął "na głowie" aby spełnić moje marzenie o innym piecu. Dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem sauny i regularnym użytkownikiem! :) Dodam w tajemnicy, że na koniec dostałem jeszcze piękny prezent którego całkowicie się nie spodziewałem :) Serdecznie polecam oraz życzę dalszych sukcesów i powodzeń ! Tak trzymajcie - to musi być SUKCES!Opublikowano na Michał Sawicki Zrobili mi saunę w domu. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Terminowość, kontakt, doradztwo a przede wszystkim jakość wykonania na wielki plus. Oby więcej takich firm !!!Pokaż więcejOgólna ocena Google5.0/5, na podstawie 24 opinii