Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 249 zł !
Zastanawiasz się, jaki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego wybrać? Zestaw prezentowy z naturalnym miodem 430 g to wyjątkowy upominek, który łączy elegancję, doskonały smak i naturalne składniki. To idealny sposób, aby podziękować nauczycielowi, wychowawcy lub przedszkolance za cały rok pracy, cierpliwości i zaangażowania.
Naturalny miód pochodzący z polskiej pasieki zachwyca aromatem i wysoką jakością. Starannie przygotowany zestaw prezentowy świetnie sprawdzi się jako eleganckie podziękowanie dla nauczyciela od ucznia lub całej klasy. Dzięki estetycznemu opakowaniu prezent jest gotowy do wręczenia i robi wyjątkowe wrażenie już od pierwszej chwili.
Miód to ponadczasowy prezent, który kojarzy się z troską, ciepłem i naturalnością. Doskonale sprawdza się jako dodatek do herbaty, deserów oraz codziennych posiłków. Będzie świetnym wyborem na bardziej wyjątkowy prezent od całej klasy oraz idealnie sprawdzi się jako elegancki drobny upominek.
Zestaw prezentowy z miodem 430 g to doskonały wybór dla osób, które szukają stylowego i oryginalnego prezentu dla nauczyciela. Taki upominek sprawdzi się na zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, zakończenie przedszkola czy jako podziękowanie za opiekę i wsparcie.
Naturalny miód w eleganckim opakowaniu to prezent, który pozostawia miłe wspomnienia i podkreśla wdzięczność w wyjątkowy sposób.
prezent dla nauczyciela, prezent na zakończenie roku szkolnego, zestaw prezentowy z miodem, naturalny miód na prezent, podziękowanie dla nauczyciela, elegancki prezent dla wychowawcy, upominek dla nauczyciela, prezent od klasy dla nauczyciela.
Produkty pasieki zapylone są w 100% naturalne. Kupując u nas masz pewność, że kupujesz polski miód bezpośrednio od pszczelarza. Bez konserwantów czy sztucznych dodatków. Nektar zebrany przez nasze pszczoły z roślin jest wolny od szkodliwych substancji.
42.00 zł – 60.00 złZakres cen: od 42.00 zł do 60.00 zł
108.00 zł
68.00 zł
78.00 zł
Opublikowano na Marta Rogin Gorąco polecam AleSauna. Profesjonalna obsługa klienta, na którą zawsze można liczyć — zarówno pod względem pomocy, jak i fachowego doradztwa. Doświadczenie zespołu idzie w parze z wiedzą, dzięki czemu przez cały proces współpracy można czuć się w pełni zaopiekowanym.Opublikowano na Waldemar Żygadło Świetna obsługa, szybka realizacja zamówienia i wysoka jakość produktu. Zdecydowanie polecam!Opublikowano na Karolina Pala Super kontakt, perfekcyjne wykonanie, świetna jakość. PolecamOpublikowano na Oliwia Dzięgiel Firma godna polecenia, po raz kolejny dokonaliśmy zakupu u państwa z którego jesteśmy zadowoleni. Szczególny plus dla pani, która nas obsługiwała - Marzena Matuszkiewicz. Kompleksowa, uprzejma i profesjonalna obsługa. Z pewnością wrócimy!Opublikowano na Fabian Załencki Współpracowaliśmy niejednokrotnie robią świetne strefy spa u naszych klientów. Gorąco polecam firmęOpublikowano na Fabian Załencki Opublikowano na Ewa Bochenek Firma definitywnie godna polecenia . Pełen profesjonalizm . Jesteśmy bardzo zadowoleni! Malutka sauna , pod skosem oddzielona szyba od prysznica wkomponowana została perfekcyjnie . Wygląda fantastycznie, materiały i wykonanie bardzo dobrej jakości . Wszystko przemyślane i dopracowane . Działa oczywiście świetnie 👌. Komunikacja podczas całej współpracy bardzo dobra, taka współpraca to sama przyjemność. Dziękujemy i PozdrawiamyOpublikowano na Andrzej Wolski Moja sauna działa od pierwszego rozgrzania. Najpierw zamówiłem piec zbyt duży. Pracownicy spokojnie przyjęli zwrot. Pan od produkcji doradził jaki typ pieca będzie adekwatny do moich oczekiwań. W trakcie montażu telefonicznie instruował moich wykonawców co i jak trzeba zrobić. A wszystko to spinała spokojnie w całość pani Marzena (telefonicznie lub mailowo). Dziękuję Andrzej WolskiOpublikowano na Krzysztof Zapolski Sauna najwyższej jakości, bardzo dobrze wykonana, mili ludzie i komunikatywni od pierwszego telefonu, przez projekt, doradztwo a nawet serwis czułem się zaopiekowany. Miałem kłopot z głośnikiem - temat został zamknięty dosłownie w 24h ! Niesamowita firma i godna polecenia. Za spokój i jakość w każdym wymiarze warto zapłacić. W trakcie trwania umowy poprosiłem o zmianę pieca i właściciel stanął "na głowie" aby spełnić moje marzenie o innym piecu. Dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem sauny i regularnym użytkownikiem! :) Dodam w tajemnicy, że na koniec dostałem jeszcze piękny prezent którego całkowicie się nie spodziewałem :) Serdecznie polecam oraz życzę dalszych sukcesów i powodzeń ! Tak trzymajcie - to musi być SUKCES!Opublikowano na Michał Sawicki Zrobili mi saunę w domu. Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Terminowość, kontakt, doradztwo a przede wszystkim jakość wykonania na wielki plus. Oby więcej takich firm !!!Pokaż więcejOgólna ocena Google5.0/5, na podstawie 24 opinii